anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-H20 Problem ze zrzuceniem zdjęć.

Dovakhiin
Początkujący

DSC-H20 Problem ze zrzuceniem zdjęć.

Witam. Mam pewien problem, otóż : chcę zrzucić zdjęcia z mojego aparatu i jest pewien problem, mianowicie, po wejściu w urządzenie wyświetlają się ikony trzech folderów. DCIM, PSP (bo mam na tej karcie save'y) i jakiś trzeci. W folderze DCIM są zawsze zdjęcia, lecz nie da się wejść, gdyż nie są to normalne foldery, tylko skróty do tych folderów. Nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Zdjęcia na karcie normalnie są, lecz nie da się do nich dostać na komputerze. Błagam, pomóżcie.

16 ODPOW. 16
Dovakhiin
Początkujący

Prowadzi do nikąd.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a sprawdź we właściwościach ile MB jest na tej karcie....no i nie odpowiedziałeś, czy możesz oglądać ukryte pliki

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Dovakhiin
Początkujący

Skoro coś się dodało po zaznaczeniu "Pokaż ukryte pliki i foldery" to chyba mogę, czyż nie ? Ale żeby nie było : mogę oglądać ukryte pliki, jednakże nie ma w nich tego, czego szukam.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Dovakhiin napisał(a):

Skoro coś się dodało po zaznaczeniu "Pokaż ukryte pliki i foldery" to chyba mogę, czyż nie ?

wybacz, nie widziałem drobnymaczkiem napisanego tytułu, nie wpadłbym na to, że tam może być Twoja odpowiedź...

a sprawdzałeś na innym menedżerze plików? Np. TotalCommander?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Dovakhiin
Początkujący

Próbowałem przed chwilą i tam, to już mam kompletną pustkę.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Konfiguracja -> ustawienia -> wyświetlanie -> zaznacz "pokaż pliku ukryte...."

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
spolDon1fhkbr
Początkujący

Coś masz nie tak z systemem albo czytnikiem. Spróbuj gdzie indziej bo już nie mam pomysłu co to może być....