anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony HX100V wyłączenie podglądu wykonywanego zdjęcia.

seba6814
Początkujący

Sony HX100V wyłączenie podglądu wykonywanego zdjęcia.

Witam. Czy jest możliwość wyłączenia podglądu wykonanego zdjęcia albo chociaż skrócenia czasu jego wyświetlania w wyżej wymienionym aparacie? Przeszukałem całe opcje ale nie mogę znaleźć takiej funkcji. Proszę o pomoc.

3 ODPOW. 3
spolDon1fhkbr
Początkujący

Z poprzednich modelach nie ma więc w tym pewnie też nie. Podejrzewam, że aparat i tak jest zajęty obróbką zdjęcia, kompresowanie i zapisem. Więc pewnie dlatego nie ma takiej opcji (nie przyspieszyła by pracy aparatu).

seba6814
Początkujący

Dzięki :thumbsup: . A jest jakaś szansa na przyśpieszenie aparatu. Nie chodzi mi tu oczywiście o szybkość lustrzanki ale chociażby minimalne przyśpieszenie.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

seba6814 napisał(a):

Dzięki :thumbsup: . A jest jakaś szansa na przyśpieszenie aparatu. Nie chodzi mi tu oczywiście o szybkość lustrzanki ale chociażby minimalne przyśpieszenie.


Nie wiem, jak w tym modelu, bo krótką z nim miałem styczność, ale ja do aparatów staram się wkładać karty większej prędkości zapisu i odczytu, czyli w przypadku kart MS to seria HX, a w przypadku SD to karty klasy 10. Bufor ma większe szanse na szybsze opróżnienie. Polecam jednak przed zakupem upewnić się np. na pożyczonej karcie, czy w tym modelu coś to zmieni :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer