anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony rx100

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Taamaa
Poszukiwacz

Sony rx100

Witam, to mój pierwszy post i mam nadzieję że wejdzie on do forum. Posiadam aparat Sony RX100 i mam z nim problem. Zdjęcia wychodzą ciemne, nawet w słońcu. Zazwyczaj mam ustawiony na preselekcję przesłony. Ale żeby ustawienie na f/7 dawało tak ciemny obraz? Niebo pogodne a wygląda na sine, dość bure. Nadmienię tylko, że ustawienia miałam na kontrast +2, nasycenie +2 (chyba), ostrość +2, w standardzie. Wszystkie zdjęcia z podróży w słonecznym kraju do poprawki. Niektóre do wyrzucenia wręcz. Zieleń momentami czarna, czerwien wiśniowa. Wiem, że ten model ma jakiś problem ze światłem ale bez przesady. Czy użytkownicy tego sprzętu mogliby mi coś doradzić. Oglądam sporo zdjęć z tego Soniaka w internecie i są w większości ok. Na ekranie monitora aparatu wszystko wygląda jasno i dobrze ale po przesłaniu do komputera tak jak wyżej opisałam. Nie wiem gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi coś podpowiecie :)

Tagi (2)
30 ODPOW. 30
profile.country.pl_PL.title
Taamaa
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź, to wszystko jest strasznie trudne. Chyba wszystkie zdjęcia robię z ustawieniem preselekcji przesłony. Czas to już nie moja dziedzina :neutral:

Pewnie pojawię sie tu znów z jakimś problemem trudnym do ogarnięcia a na ten czas, czas przemyśleń nastał. Pozdrawiam :slight_smile: