anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

tx10 czy tx100, a może inny?

ala------
Początkujący

tx10 czy tx100, a może inny?

Proszę o pomoc w wyborze aparatu. Zastanawiam sie nad aparatem z serii tx. Nie znam sie jednak na parametrach. Zależy mi na zdjęciach i filmach mojego małego ruchliwego synka. Nie wiem czy wspomniane modele tx10 czy tx100 nie są za wysokie dla moich potrzeb? A może mają takie funkcje, które nawet dla takiego laika jak ja będą przydatne? Zależy mi na poręcznym aparacie, dobrych zdjęciach, raczej nie wysuwanym obiektywie. Może macie jakies inne propozycje?

44 ODPOW. 44
rich72
Początkujący

Z tego co wyczytałem to aparat miał być dostępny od połowy marca, więc czy jest możliwe że z polskiej sieci dystrybucji już trafił na półki czy ściema - http://sklep.fotoabc.com.pl/index.php?a ... kt&ID=2349 :c8

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Tak - już może być w sklepach.

rich72
Początkujący

I tzw. dooopa, dzwoniłem i do tych co niby mają i nie mają :slight_smile:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Chyba będzie niezła obsuwa :c9
TX100 miały być wysłane 31 marca z magazynu na chwilę obecną jest 15 kwietnia.
TX10 podobny termin wysyłki miał być a jest w zależności od koloru od końca kwietnia do początku września :shock:

rich72
Początkujący

Mi powiedziano żeby pytać w przyszłym tygodniu :rolling_eyes:

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Przełom marca i kwietnia zawsze stwarza problemy w japońskich firmach :)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No a teraz ich troszkę zalało.
Chociaż to może mieć większy wpływ na drugą połowę roku.

rich72
Początkujący

No i czarny scenariusz się potwierdza CS w Gliwicach nie ma pojęcia kiedy TX10 pojawi się na rynku :c9

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Wtórny efekt trzęsienia ziemi i tsunami. Dostawy nowych modeli będą raczej opóźnione. :(

rich72
Początkujący

No więc już są w FJ ponoć z polskiej dystrybucji :thumbsup: Wprawdzie nie ma różowego, ale ze względu na goniący mnie termin zadowolę się ostatecznie srebrnym ;) Niestety nie mają w FJ kart MS więc trzeba się będzie gdzieś do sklepu przejechać, albo kupić w innym netowym :c18