anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W290 - polskie menu

profile.country.pl_PL.title
kosmus
Początkujący

W290 - polskie menu

Witam serdecznie,
czy jest możliwość wgrania polskiego menu do w290 ?

7 ODPOW. 7
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Jeżeli aparat kupiłeś w Polsce to język masz wgrany. Trzeba go tylko wybrać w ustawieniach.

profile.country.pl_PL.title
kosmus
Początkujący

Niestety aparat jest z Anglii. Dlatego też pytam ;)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nie miałem w ręku aparatu z Anglii (z USA nie było polskiego) więc nie wiem czy jest tam wgrany nasz język. Spróbuj nacisnąć klawisz Menu, następnie kursorem w dół przewinąć wszystkie pozycje. Jeżeli znajdziesz zakładkę Language to w nią wejdź i odszukaj język polski. Jeśli go tam nie ma to sorry Winnetou - pozostaje nauka angielskiego :D
Żaden z aparatów Sony nie posiada możliwości wgrania języka polskiego jeśli nie jest to zrobione firmowo. Tzn jest taka możliwość, ale polega ona na wymianie całej płyty głównej i jest mało opłacalna :D

profile.country.pl_PL.title
kosmus
Początkujący

Już na samym początku sprawdziłem w menu czy nie ma polskiego języka. Ok skoro tak mówisz, pozostaje mi się pogodzić z angielskim menu.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jeśli kupiony aparat nie ma polskiego menu, to znaczy że nie był przeznaczony na rynek europejski - został sprowadzony z innej strefy ekonomicznej (Stany, Kanada, Azja). Prawdopodobnie gwarancji europejskiej też nie ma...

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
kosmus
Początkujący

Dziwna sprawa, co prawda kupiłem go okazyjnie, ale ładowarka jest z wtyczką europejską... No nic, skoro nie ma możliwości zmiany oprogramowania to trudno ;)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ładowarka jest oryginalna? Dostałeś również oprogramowanie?