anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Windows 7 nie wykrywa nowego urządzenia SONY DSC-HX9V

profile.country.pl_PL.title
kamilinio
Początkujący

Windows 7 nie wykrywa nowego urządzenia SONY DSC-HX9V

Witam,

Mam problem z podłączeniem aparatu poprzez USB, jeżeli na komputerze zainstalowany jest system Windows 7 (sprawdzałem na swoim komputerze - Windows 7 Pro x64, jak i na komputerze dziewczyny Windows 7 HP x64). Aparat bez problemu wykrywany (sprawdzałem przy wszystkich możliwych trybach: karta pamięci, karta pamięci + pamięć aparatu, pamięć aparatu) jest na komputerze z zainstalowanym Windows'em XP Pro SP3 x86. Przy podłączeniu, Win 7 wykrywa nowe urządzenie i próbuje instalować jakieś sterowniki co niestety kończy się niepowodzeniem. Próbowałem przełączać aparat na trym Mass Storage ale także i w tym przypadku występuje błąd instalacji nowego urządzenia.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za poradę.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Najpierw włącz aparat, przełącz na mass storage a następnie podepnij do komputera. Aparat wtedy powinien być zwykłym czytnikiem kart. Jeżeli to nie da rezultatu spróbuj tą kartę włożyć do jakiegoś czytnika i wtedy podłączyć do komputera bo może to wina karty.

profile.country.pl_PL.title
kamilinio
Początkujący

Przełączałem już na Mass Storage . Karta jest wykrywana w czytniku laptopa.

spolDon1fhkbr
Początkujący

Masz prawdopodobnie jakiś problem z systemem. Aparat jest bez problemu wykrywany na wszystkich systemach bez problemu niezależnie od wersji. Nie trzeba, żadnych sterowników itd.