anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pstryki i rozważania :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Pstryki i rozważania :)

Witam jestem tu greenhornem :) Już prawie 20 lat pstrykam lustrzankami (pierwsza to praktica a ostatnia minolta) i wreszcie dojrzałem do zakupu cyfraczka z lusterkiem. Chcę nabyć Sony, bo dowiedziałem się, że za mojego 14 letniego staruszka 500si dostanę zniżkę 10% w Fotojokerze a on nie jest już tyle wart... Jaki model wybrać (w granicach 2tys. za sam korpus) i z jakim obiektywem i lampką żeby była to uniwersalna maszyna. Noszę się z zamiarem zakupu A200 lub A 300 plus 18-200 Sigmy plus lampa. Plusem Sony jest kompatybilność ze szkłami-staruszkami na format 35mm. Rozważam również jakiś model Olympusa, Nikona D60 lub jeśli poszaleję to D5000 ( matryca CMOS) ale to nieco drożej wyjdzie. Przebywam w dzikich, polarnych klimatach już dwa lata i wierzcie mi jest tutaj co pstrykać . Jeżdżę ciągle służbowo po okolicy fotkując czym się da przy każdej okazji. Teraz na topie jest midnattsol czyli słońce o północy ale zimą z zorzą sobie poradzić może chyba tylko naprawdę dobra matryca (szumy). Poradźcie coś.

76 ODPOW. 76
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tyle mogę ujawnić bez zgody "obiektu" :)

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Tomek69N napisał(a):

Tyle mogę ujawnić bez zgody "obiektu" :)



Ładne aż wyobraźnia pracuje co tam dalej......... :smileyredface:

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

O, wstawiłeś korale, bardzo fajne zdjęcie ;) i tajemnicze :)

wratislavian
Początkujący

Tomek69N napisał(a):

Moje francuskie światłem malowanie. Kojarzy się mi nieco z mapami w Medal of Honor ;)
To a propos fotki pod słońce z ręką robiąca za "tulipana" ;)



the crossroads z moh:aa :) ja też tam chce;p

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tak wyglądał mój pierwszy lipiec-sierpień A.D. 2007r. w płn. Norwegii na wyspie Senja - to kiepskie skany odbitek ze starej Minolty ale coś widać. Czekam na te kolorki :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Późny sierpień (fiord jak stół) i późny lipiec (latarenka nad otwartym morzem) na północy.

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Co za widoki :shock: uwielbiam północ, wakacje tam wolała bym o wiele bardziej niż w ciepłych krajach...