anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

I jak zwykle wystarczy dodać: Dziękujemy Tadeuszu!

 

A ja zaczynam nabierać ochoty fotograficznej. Choć utrudnia to skutecznie jakiś wirus. Nie umiem się go pozbyć.

BZ
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witam wszystkich po długim niebycie:smileyhappy: strasznie tu cicho jak na forumowe standardy...:smileywink:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj Pawle.

Widzę, że powoli, powoli, wracają starzy bywalcy. Zapraszam. Trzeba się tu trochę najpierw ogarnąć, bo sporo rzeczy jest inaczej, niż było: galeria, nie ma lajków, jest "kudo" - to taka aprobata dla wypowiedzi, artykułu, zdjęcia. Lajkujecie na fejsie? To tu cudujcie... znaczy, chciałem napisać "kudujcie" :wink:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witam o poranku:smileymrgreen:

Tadziu ja byłem cały czas, ale jakoś forma nowego forum mnie odrzucała noi chyba nie tylko mnie bo na forum mało ludzików:smileysad:

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Widzę że powoli, bardzo po woli stara gwardia się zbiera, może coś ruszy i forum będzie takie jak przed laty :slight_smile:

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

cześć Jarku :slight_smile: byłoby super na razie jest tu totalna cisza...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jarek, stare, chińskie, przysłowie pszczół mówi, że nie można dwa razy wejść do tej samej rzeki...

Ale można zawsze nawrzucać własnych kamieni, zbudować tamę i się pluskać we własnym basenie :slight_smile:

Czyli mówiąc prostacko - mniej wydziwiać, że nic się nie dzieje, wstawiać zdjęcia, komentować, przydzielać "kudo" dobrym zdjęciom i wpisom, pisać, pisać, pisać... a może w przyszłym roku, nawet jakiś plener się uda zmontować... Może nawet z użyszkodnikami z innychg krajów, kto wie? Ale, jak się tu nic nie będzie działo, to sobie sami zrobią...

Pamiętajcie, że to my, wszyscy stanowimy kości i ciało tego forum. Jak będziemy pisać, że nic się nie dzieje, to nic się nie będzie działo, a jak zamiast tego zaczniemy się zachowywać, jak na naszym, "starym" forum fotoklubowym, to jest nadzieja, że coś się będzie działo :slight_smile:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

to ja Tadziu zapraszam starą ekipę, która jest teraz na innym forum ciężko sie rozmawia samemu ze sobą;)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja zaglądam i chętnie bogadam.

Widzę, że w innym wątku pojawiło się dwóch kolegów R. Pozdrawiam obydwu i ciebie Pawle.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Pasweł, niestety natura nie znosi próżni i skoro nasze forum zamarło na ok. rok, nic dziwnego, że skorzystały inne fora. Ale... może wrócą pomału :slight_smile: Trzeba mieć nadzieję. Przecież Sony nie przestało fajnych aparacików robić - wręcz przeciwnie :slight_smile:

------------------------------
fotoamator