anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dziwna sprawa...

Po dwóch godzinach wylogowało mnie i kiedy się zalogowałem nie miałem już odnośników ani to tematów, ani nigdzie. Tylko "następny temat". Ale gdy w niego kliknąłem, a w następnym temacie z kolei na "poprzedni temat", wszystko wróciło do normy...

 

...chyba Harry Potter coś tu czaruje, w końcu to brytyjskie forum... :wink:

 

Edyta.

Chyba już wiem...

Te linki "Społeczność - Dział..." są tylko na pierwszej stronie tematu, potem już nie.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja tylko nieśmiało przypominam, że etap zmiany wyglądu forum nie został jeszcze w pełni ukończony. Wszelkie poprawki/usterki zgłaszane przez Użytkowników są przekazywane do działu technicznego.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

To ja mówię, że nie działa automatyczne przenoszenie do pierwszego nieprzeczytanego postu w temacie :wink:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Masz rację, Tadziu, teraz to sprawdziłem i tak to jest (Społeczność i link do grupy tematów) jest tylko na pierwszej stronie czytanego wątku. Jeżeli mamy wątek kilkustronicowy to nie ma żadnego odnośnika aby wyskoczyć do grupy tematów np. do Aparaty i kamery video lub do konkretnego działu w danej grupie np. Obiektywy i akcesoria. Potrzebny byłby taki link, gdzie przeglądając temat możemy przejść do interesującej nas grupy tematów.

Więc teraz taka moja sugestia: wiem, że jest tak jak pisał kris: "No, ale niestety - forum producenta, więc widzimy wszystko" ale można by ułatwić przeglądanie poprzez dodanie na stronie głównej, tam gdzie wyświetlają się poszczególne grupy i działy liczników nieprzeczytanych postów. Wchodząc na stronę główną "Forum użytkowników" widziałbym, że w dziale "Aparaty i kamery wideo" w grupie "Obiektywy i akcesoria" mam nieprzeczytane 3 posty. Więc wchodzę w tą grupę i tu nieprzeczytane tematy czy też gdy pojawi się post nieprzeczytany w danym temacie są na górze strony i wytłuszczone (ale to ostatnie akurat tak działa i jest O.K.). Natomiast obecnie na stronie Forum użytkowników mamy działy i grupy tematów a przy nich ilość postów. To nie ma sensu użytkowego poza jakimiś statystykami.

Gdyby to tak działało to już byłoby jakieś ułatwienie do przejścia do nieprzeczytanych postów.

 

Moja przeglądarka to Firefox na Linuxie. Ciasteczka przeczyściłem (ale tylko te zawierające słowa Sony i community, wszystkich nie wyrzucę bo mam pozapisywane wiele różnych ułatwień i nie będę konfigurował kilka godzin przeglądarki) ale nic to nie zmieniło. Tylko zapisany link prowadzi do wyglądu strony jaki prezentuje kris. Każda próba przejścia poprzez linki dostępne na stronie powoduje wyświetlenie wyglądu takiego jak pokazał Lajam.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

I jeszcze mi się tak skojarzyło - przydałaby się możliwość dostępu do forum przez Tapatalk.

Obecnie bardzo dużo osób używa samrtfonów czy też małych tabletów na Androidzie więc taka opcja byłaby ułatwieniem.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


piotruso napisali:

I jeszcze mi się tak skojarzyło - przydałaby się możliwość dostępu do forum przez Tapatalk.

Obecnie bardzo dużo osób używa samrtfonów czy też małych tabletów na Androidzie więc taka opcja byłaby ułatwieniem.


Z tego co rozmawiałem z ludzikami z LIthium (silnik forum), Tapatalk nie przejdzie ze względu na politykę bezpieczeństwa Sony.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Z mojej strony tylko tyle – jest coraz gorzej z tym forum.

Loguję się, ale mogę tylko przez witrynę z UK. Próba przejścia na rodzimą kończy się moim wylogowaniem. Jak ktoś nie jest choć trochę anglojęzyczny to jest z ręką w nocniku…

 

Inna rzecz, że nadal nie potrafię się tutaj połapać...

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

hej, miałem tak na początku kilka miesięcy temu ale juz od dłuższego czasu nie ma takich problemów spróbuj wyczyścić ciastka w przeglądarce może to pomoże.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Deviant,

 

Postaramy się to sprawdzić. A tymczasem chciałam prosić o następujące dodatkowe informacje:

- w której witrynie utworzone zostało oryginalnie Twoje konto, UK, czy Polska?

- od jakiego czasu istnieje problem z logowaniem?

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Nie pamętam w sumie gdzie utworzyłem swoje konto - bardzo możeliwe, że to było UK

I dzieje się tak, że mnie każdorazowo wylogowuje od jakiegoś miesiąca o ile dobrze pamętam...