anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL 50W829 uruchamianie

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Sony KDL 50W829 uruchamianie

witam.

po uruchomieniu telewizora jeśli chcę od razu np.zmniejszyć głośność to pasek regulacji tak jakby się przycinał,w menu zaznaczanie poszczególnych kategorii też jakby z małymi przycięciami.dodam że to występuje zaraz po włączeniu telewizora póżniej jest OK.Czy to normalne że do załadowania wszystkich ustawień potrzeba ok 40s.

dlaczego w menu w kategori Albumy z zewnętrznego nośnika widoczne są także filmy pomimo że grupowanie jest zaznaczone tylko na zdjęcia?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

To normalne, że TV na początku tak startuje. Musi się rozgrzać jak TV lampowy :slight_smile: - a tak na serio musi wszystko załadować do pamięci.

 

Wydaje mi się, że TV ładuje po nazwie a dopiero jak próbujesz coś odtworzyć to informuje, że format jest niewłaściwy.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

@djrychu ma rację - telewizor po uruchomieniu potrzebuje nieco czasu, aby wgrać dane do pamięci operacyjnej. Wtedy może nie reagować na polecenia lub reagować wolniej.

 

Rodzaj wyświetlanych treści w kategorii albumy z kolei zależy nie tylko od ustawień grupowania, ale także od rodzaju plików znajdujących się na nośniku zewnętrznym. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

To normalne, że TV na początku tak startuje. Musi się rozgrzać jak TV lampowy :slight_smile: - a tak na serio musi wszystko załadować do pamięci.

 

Wydaje mi się, że TV ładuje po nazwie a dopiero jak próbujesz coś odtworzyć to informuje, że format jest niewłaściwy.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

@djrychu ma rację - telewizor po uruchomieniu potrzebuje nieco czasu, aby wgrać dane do pamięci operacyjnej. Wtedy może nie reagować na polecenia lub reagować wolniej.

 

Rodzaj wyświetlanych treści w kategorii albumy z kolei zależy nie tylko od ustawień grupowania, ale także od rodzaju plików znajdujących się na nośniku zewnętrznym. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

profile.country.PL.title
2934131100001250
Poszukiwacz

Witam,

Spotkaliście się może koledzy przy odtwarzaniu filmów z dysku, iż raz film odtwarzany jest z dźwiękiem a raz ten sam film przy uruchomieniu go nie ma. Zauważyłem też, że przy przewijaniu filmu do tyłu czy nawet do przodu ginie ścieżka dźwiękowa i wtedy trzeba uruchomić film od początku.

Czy ktoś zaobserwował to również u siebie?