anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W6 W7 W8 -Różnice?

sklark
Poszukiwacz

W6 W7 W8 -Różnice?

Witam

Wybieram TV i potrzebuję info jakie różnice są pomiędzy seriami 6 7 8

Wiem że 8 ma 3D ale czym jeszcze się różnią?

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
god107
Poszukiwacz

Może trochę nie w temacie, bo chciałem napisać o podobieństwach wszystkich w/w modeli, otóż jak rozważasz kupno tv Sony to niezależnie jaki model wybierzesz będziesz miał problemy z usługami sieciowymi.

 

Od jakiegoś czasu nie działają propozycje muzyki z YouTube w zakładce muzyka. Mam często problemy z odtwarzaczem multimedialnycm który najzwyczajniej nie chce się uruchomić a jedynym ratunkiem jest reset fabryczny całego telewizora co jest cholernie upierdliwe jak się ma już wszystko w TV poustawiane. Social View też nie działa, mało tego ostatnio byla aktualizacja oprogramowania która w zasadzie nic nie poprawiła z tych problemów. Nawet polski Support nie wiedział co właściwie aktualizacja wprowadzała po czym pojawiła się lakoniczna wiadomość, że poprawiała stabilność i szybkość działania aplikacji sieciowych (chyba w testach bo problemy o których piszę pozostały i wcale nie odczuwam tego szybszego działania). kilka osób z tego forum na pewno potwiedzi te problemy.

 

Dodatkowo wystapił u mnie problem z przypisywaniem programów w EPG, otóż jak próbuje wskazać nierozpoznany program w usługach cyfrowych to zawiesza się cały telewizor po czym (jakieś 30sek.) się restartuje.

 

I na pewno nie jest to spowodowane kiepskim połączeniem internetowym bo tv mam podłączony bezpośrednio do modemu UPC (120Mbit/s) za pomocą skrętki.

 

No to by było na tyle jesli chodzi o podobieństwa. Mój model to KDL-55W805, ale oprogramowanie w tych modelach pewnie jest podobne.

 

Acha, i pewnie nawet nikt z Sony nie odpowie na Twoje pytanie bo chyba w ogóle tu nikt nie zaglada w celu jakiejkolwiek pomocy.

sklark
Poszukiwacz

Coś w tym jest co mówisz.

Do wparcia pisałem i rzeczywiście jest tam jakiś problem,

stąd znalazłem się tu na forum żeby otrzymać informacje które są trudne do uzyskania od SONY

p.lewinski
Poszukiwacz

Najlepiej daj sobie spokój z Sony. Ja kupiłem i żałuję. 

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Do czego służy pojawiająca się na krótką chwile zakładka "opcje" w prawym dolnym rogu po wejściu HOME-APLIKACJE bo u mnie w W829b nie działa?
profile.country.PL.title
god107
Poszukiwacz

Jak masz wybrane aplikacje w częsci "Moje aplikacje" to wybierając tam aplikację i naciskając ten przycisk masz opcję usuwania aplikacji z tego miejsca i jej przenoszenie. Nie działa ta funkcja na "Wybrane".

stojak123
Użytkownik

Jak nie chcesz mieć problemów to nie kupuj Sony. Też sie wpakowałem i żałuje. Nigdy więcej.

sklark
Poszukiwacz

Wstępne rozeznanie

W6 -Brak NFC oraz 3D

W7 -Brak 3D

W8 -Brak Braków :slight_smile:

stojak123
Użytkownik

Kup W8 i witaj w klubie.

p.lewinski
Poszukiwacz

W7 tez do niczego. Jakies smugi i paski na ekranie. Smart porazka...