anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony h200

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
jurek12
Poszukiwacz

sony h200

Zakupiłem w sklepie nowy aparat Sony DSC-H200 i zrobiłem serie zdjęć w plenerze, oraz nie jestem z tych zdjęć zadowolony. Chodzi mi o to, że po wykonaniu danej fotografii powstają szumy ( przy ISO 80 ), obiekty fotografowane są zniekształcone - w sumie to wygląda to tak, jakby całe zdjęcie było robione na większej wartości ISO mimo to, że jest ustawiona najmniejsza. Dodam, że jestem posiadaczem Sony H10 i w tym aparcie nie ma takich problemów, jak w tym nowym co zakupiłem.


Pytanie, czy ten aparat czasem nie jest uszkodzony? Czy takie zdjęcia ma po prostu robić? Poniżej próbka zdjęć.Trzecie zdjęcie to wycinek z całego pierwszego.

Message was edited by: jurek12

20 ODPOW. 20
profile.country.pl_PL.title
jurek12
Poszukiwacz

Do piotruso. Dziękuję za fachową wypowiedź ,teraz uwierzyłem w 20 milionów pikseli szkoda tylko że to nie działa jak powinno. Może gdyby było 14 milionów pikseli w tym aparacie byłby super po zmniejszeniu zdjęcia nie widać szumów a resztę można poprawić programem do obróbki zdjęć. Lubię robić zdjęcia w plenerze zostawiać całe i trochę się wystraszyłem tych obrysów i szumów ,na zoomie wychodzi to jeszcze gorzej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam