anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

bardzo bardzo bardzo amotorsko...

pati.ow
Początkujący

bardzo bardzo bardzo amotorsko...

Witam :)
Jestem zupełną amatorką jeśli chodzi o fotografię, nie mam nawet dobrego sprzętu, jednak lubię fotkować, tym co mam ( a na dzień dzisiejszy mam tylko.... tel. kom. z aparatem ) Wiem, że to żaden sprzęt, i dlatego chciałabym pokazać parę fotek nim zrobionych i proszę o radę, chciałabym sobie kupić jakąś może niedrogą lustrzankę, ale zupełnie się nie znam na tego typu aparatach, więc proszę o poradę, czy mogłabym nim robić jakieś fajne focie, czy mi to w ogóle wychodzi czy dać sobie z tym spokój, proszę o radę jakąkolwiek :) Pozdrawiam serdecznie :)

45 ODPOW. 45
profile.country.pl_PL.title
Sqarpi
Początkujący

Naprawde zdjecia pierwsza klasa jesli chodzi o tel kom. Mysle, ze duzo ludzi, ktorzy maja lustrzanke i mysla, ze robia dobre zdjecia albo kupili lustrzanke, bo taka panuje moda, robi duzo gorsze zdjecia od Ciebie. Mam nadzieje, ze jak juz bedziesz mial lustro, do Twojego oka dolaczy jakosc z lepszego sprzetu i wtedy to beda zdjecia juz wyzsza klasa. :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Sqarpi napisał(a):

Mam nadzieje, ze jak juz bedziesz miala lustro, do Twojego oka dolaczy jakosc z lepszego sprzetu i wtedy to beda zdjecia juz wyzsza klasa. :)


Ja mam nadzieję, że to lustro będzie jak najszybciej :) bo nie oszukujmy się - to jest Galeria w dziale DSLR i przy całej sympatii dla pati.ow, chciałbym, żeby zdjęć z komórek było na forum lustrzanek jak najmniej.

Creatoor
Początkujący

Zawsze można temat przenieść do Luźne rozmowy... Od strony formalnej będzie OK http://www.sarnowo.nazwa.pl/emotki/1/_prosi.gif. A talent będzie się rozwijał na naszych oczach http://www.sarnowo.nazwa.pl/emotki/1/_aparat.gif

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Creatoor napisał(a):

Zawsze można temat przenieść do Luźne rozmowy... Od strony formalnej będzie OK http://www.sarnowo.nazwa.pl/emotki/1/_prosi.gif. A talent będzie się rozwijał na naszych oczach http://www.sarnowo.nazwa.pl/emotki/1/_aparat.gif


Przyłączam się... Tym bardziej, że niejeden właściciel lustrzanki nie ma takiego zmysłu do zdjęć. To chyba najlepszy dowód, że nie sprzęt robi zdjęcia. No i czasem fajna nauczka dla onanistów sprzętowych ;)

Creatoor
Początkujący

doslav napisał(a):

No i czasem fajna nauczka dla onanistów sprzętowych ;)

:smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Sqarpi napisał(a):

Mam nadzieje, ze jak juz bedziesz mial lustro,


:smileyhappy:
Od kiedy do koleżanki jak do faceta :smileyquestion: :smileyexclaim:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
jmw.w-----
Nowicjusz

jestem pod ogromnym wrażeniem!
jesteś chodzącym dowodem na to, że nieważne czym, ale ważne jak... ;D
powodzenia w dalszym 'fotkowaniu' ;)

pati.ow
Początkujący

Dziękuję za takie pozytywne komentarze i porady :) 😆 To dla mnie dużo znaczy, że jednak komuś się podoba, to co robię i jak... Bo ja po prostu lubię fotkować i czerpać z tego radość :)) Myślę, że to najważniejsze.... :) Choć przyznam, że się troszkę bałam tu moje zdjątka wrzucić... :P Ale chcialam poznac opinie ludzi, którzy się znają na rzeczy i są fachowcami od fotek... :) A na te forum przypadkiem się natknęłam... :P I chyba dobrze...... ;>
A napisałam w tym wątku bo nie wiedziałam gdzie się zahaczyć... a zobaczyłam inne posty "galerie" itp. i dlatego tu napisałam... Ale oczywiście mój temat i ten wątek jak najbardziej może być przeniesiony do innego działu - w sumie ja też lubię porządek :P :)
A to, że Sqarpi napisał w r. męskim.... hehe - każdy może "zjeść" literkę ;) :tongue_winking:
Jak będę mieć coś godnego uwagi to może znów wrzucę.... ;)
Dziękuję Wam i pozdrawiam serdecznie. :)))

Creatoor
Początkujący

Czekamy z niecierpliwością.

pati.ow
Początkujący

:)
To ostatnia już porcja niech pójdzie pod nóż ;) (nim mnie wyrzucą z wątku..... ;P) No i w sumie chyba nic ciekawszego jak narazie nie mam już ... ;)
Pozdrawiam... :))))))) :D